241589-2025 - Ergebnis
Tschechien – Polizeifahrzeuge – Rámcová dohoda - výjezdová vozidla pro pořádkové jednotky nad 3,5 tuny
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda - výjezdová vozidla pro pořádkové jednotky nad 3,5 tuny
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávku výjezdových vozidel pro pořádkové jednotky nad 3,5 tuny v množství 83 ks.
Vorherige Bekanntmachung45974-2021
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPPR-30264/ČJ-2021-990640
Optionen
Beschreibung der Optionencentrální zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje nárok na změnu ceny v průběhu plnění rámcové dohody za níže uvedených a specifikovaných podmínek.