2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Sportparken
Beschreibung: Onderhoud sportparken Voor deze opdracht geldt een plafondbedrag 1.400.000. Zie Bestek voor de volledige omvang van de opdracht.
Interne Kennung: D2024-31095
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Onderhoud sportparken Zie Bestek.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Beschrijvend document.