See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa owoców i warzyw.
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 – Formularz asortymentowo-cenowy.
Vorherige Bekanntmachung: 711449-2024
Interne Kennung: ZSP/3/2025_PSz
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający w ramach zamówienia podstawowego będzie składał zamówienie według faktycznych potrzeb, co oznacza, że podane ilości poszczególnych produktów mogą ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu. Oznacza to, że ilości produktów podane w formularzu asortymentowo – cenowym nie stanowią ostatecznego rozmiaru zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmian ilościowych zamawianego produktu między poszczególnymi pozycjami w Formularzu asortymentowo – cenowym do wysokości łącznej wartości brutto wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zobowiązuje się do zakupu 60 % wartości przedmiotu zamówienia każdej z części. Pozostałe 40% wartości zamówienia Zamawiający zrealizuje zgodnie z zapotrzebowaniem. Prawo opcji obejmuje również możliwość zwiększenia ilości produktów podanych w Formularzu asortymentowo – cenowym, każdej z części zamówienia podstawowego w ramach i na warunkach umowy. Zakres prawa opcji w tym przypadku nie może przekroczyć 20% wartości brutto pierwotnej umowy. Ceny jednostkowe dla zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji będą takie same, jak ceny jednostkowe określone dla zamówienia podstawowego.