See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych w asortymencie i ilościach określonych szczegółowo w arkuszu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ, części od 1 do 23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.1
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.1
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.2
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.2
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.3
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.3
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.4
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.4
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.5
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.5
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.6
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.6
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.7
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.7
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.8
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.8
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.9
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.9
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.10
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.10
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.11
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.11
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.11
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.12
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.12
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.12
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.13
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.13
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.13
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.14
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.14
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.14
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.15
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.15
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.15
Los: LOT-0016
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.16
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.16
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.16
Los: LOT-0017
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.17
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.17
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.17
Los: LOT-0018
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.18
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.18
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.18
Los: LOT-0019
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.19
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.19
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.19
Los: LOT-0020
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.20
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.20
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.20
Los: LOT-0021
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.21
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.21
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.21
Los: LOT-0022
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.22
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.22
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.22
Los: LOT-0023
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.23
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.23
Interne Kennung: Dostawa materiałów opatrunkowych cz.23