2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpečení činnosti související s vybíráním rozhlasových poplatků - IV
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení bylo vzájemné jednání o dohodě týkající se prodloužení trvání smlouvy o zabezpečení činností souvisejících s vybíráním rozhlasových poplatků č. 2019 / 12088 ze dne 28. 2. 2020 uzavřené mezi zadavatelem a společností Česká pošta, s.p. v rámci veřejné zakázky č. j. VZ28_2019 s názvem „Zabezpečení činností souvisejících s vybíráním rozhlasových poplatků“.
Interne Kennung: VZ2_2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem tohoto zadávacího řízení bylo vzájemné jednání o dohodě týkající se prodloužení trvání smlouvy o zabezpečení činností souvisejících s vybíráním rozhlasových poplatků č. 2019 / 12088 ze dne 28. 2. 2020 uzavřené mezi zadavatelem a společností Česká pošta, s.p. v rámci veřejné zakázky č. j. VZ28_2019 s názvem „Zabezpečení činností souvisejících s vybíráním rozhlasových poplatků“.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001