See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Adaptační opatření na využití srážkových vod – příprava
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektových dokumentací na vybraná opatření v sedmi brněnských lokalitách (a to konkrétně v Bohunice, Kohoutovice, Komín, Nový Lískovec, Židenice, Černovice a Brno-sever), která vycházejí ze zpracované studie proveditelnosti (Studie adaptačních opatření na využití srážkových vod, jež tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace). Veřejná zakázka je v souladu s § 101 odst. 2 ZZVZ rozdělena na dvě části. 1. část veřejné zakázky (Opatření veřejného prostranství): Předmětem veřejné zakázky v rozsahu 1. části veřejné zakázky je vypracování projektových dokumentací na vybraná opatření veřejných prostranství pro celkem 13 stavebních celků. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách, které tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace. 2. část veřejné zakázky (areál města Brna): Předmětem veřejné zakázky v rozsahu 2. části veřejné zakázky je vypracování projektových dokumentací v areálech města Brna pro celkem 9 stavebních celků. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách, které tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace. Platí pro obě části veřejné zakázky: Zhotovitel zpracuje projektovou dokumentace ve stupni dokumentace pro povolení záměru (v rozsahu dokumentace pro provádění stavby), a to pro každý stavební objekt (v rozsahu 1. a 2 části veřejné zakázky); obsah zpracování projektové dokumentace je specifikován v přílohách č. 1 smlouvy pro 1. část a smlouvy pro 2. část veřejné zakázky. Předmětem plnění je vždy Analytická část včetně geodetického zaměření a hydrogeologického průzkumu, Návrhová část a Inženýrská činnost, a to ve vztahu k jednotlivým stavebním celkům (dle jednotlivých částí veřejné zakázky). Součástí předmětu plnění veřejné zakázky jsou rovněž tyto činnosti: - součástí vypracovaných projektových dokumentací (v rozsahu obou částí veřejné zakázky) bude doložení dokladů o jednání s orgány státní správy včetně prověření majetkoprávních vztahů, stanovisek, souhlasů, popřípadě rozhodnutí dotčených orgánů státní správy předepsané zvláštními právními předpisy a zapracování připomínek a rozhodnutí do projektových dokumentací; - poskytnutí součinnosti dodavatele zadavateli při zadávání veřejné zakázky na realizaci – výběr zhotovitele stavby (zejména zajištění návrhu odpovědí na žádosti dodavatelů o vysvětlení zadávací dokumentace ve vazbě na dodavatelem zpracovanou projektovou dokumentaci a případné navazující doplnění či zpřesnění zpracované projektové dokumentace); - provádění autorského dozoru při realizaci stavby na základě projektové dokumentace; - poskytnutí licence ke zpracované projektové dokumentaci a jejího hmotného zachycení, a to na celou dobu trvání ochrany majetkových práv plynoucích z autorství vybraného dodavatele. Bližší podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Adaptační opatření na využití srážkových vod – příprava - část 1 – Opatření veřejného prostranství
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektových dokumentací na vybraná opatření v sedmi brněnských lokalitách (a to konkrétně v Bohunice, Kohoutovice, Komín, Nový Lískovec, Židenice, Černovice a Brno-sever), která vycházejí ze zpracované studie proveditelnosti (Studie adaptačních opatření na využití srážkových vod, jež tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace). Veřejná zakázka je v souladu s § 101 odst. 2 ZZVZ rozdělena na dvě části. 1. část veřejné zakázky (Opatření veřejného prostranství): Předmětem veřejné zakázky v rozsahu 1. části veřejné zakázky je vypracování projektových dokumentací na vybraná opatření veřejných prostranství pro celkem 13 stavebních celků. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách, které tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Adaptační opatření na využití srážkových vod – příprava - část 1 – Opatření veřejného prostranství
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Los: LOT-0003
Titel: Adaptační opatření na využití srážkových vod – příprava - část 2 – Opatření areálu města Brna
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektových dokumentací na vybraná opatření v sedmi brněnských lokalitách (a to konkrétně v Bohunice, Kohoutovice, Komín, Nový Lískovec, Židenice, Černovice a Brno-sever), která vycházejí ze zpracované studie proveditelnosti (Studie adaptačních opatření na využití srážkových vod, jež tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace). Veřejná zakázka je v souladu s § 101 odst. 2 ZZVZ rozdělena na dvě části. 2. část veřejné zakázky (areál města Brna): Předmětem veřejné zakázky v rozsahu 2. části veřejné zakázky je vypracování projektových dokumentací v areálech města Brna pro celkem 9 stavebních celků. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách, které tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace. Platí pro obě části veřejné zakázky: Zhotovitel zpracuje projektovou dokumentace ve stupni dokumentace pro povolení záměru (v rozsahu dokumentace pro provádění stavby), a to pro každý stavební objekt (v rozsahu 1. a 2 části veřejné zakázky); obsah zpracování projektové dokumentace je specifikován v přílohách č. 1 smlouvy pro 1. část a smlouvy pro 2. část veřejné zakázky. Předmětem plnění je vždy Analytická část včetně geodetického zaměření a hydrogeologického průzkumu, Návrhová část a Inženýrská činnost, a to ve vztahu k jednotlivým stavebním celkům (dle jednotlivých částí veřejné zakázky). Součástí předmětu plnění veřejné zakázky jsou rovněž tyto činnosti: - součástí vypracovaných projektových dokumentací (v rozsahu obou částí veřejné zakázky) bude doložení dokladů o jednání s orgány státní správy včetně prověření majetkoprávních vztahů, stanovisek, souhlasů, popřípadě rozhodnutí dotčených orgánů státní správy předepsané zvláštními právními předpisy a zapracování připomínek a rozhodnutí do projektových dokumentací; - poskytnutí součinnosti dodavatele zadavateli při zadávání veřejné zakázky na realizaci – výběr zhotovitele stavby (zejména zajištění návrhu odpovědí na žádosti dodavatelů o vysvětlení zadávací dokumentace ve vazbě na dodavatelem zpracovanou projektovou dokumentaci a případné navazující doplnění či zpřesnění zpracované projektové dokumentace); - provádění autorského dozoru při realizaci stavby na základě projektové dokumentace; - poskytnutí licence ke zpracované projektové dokumentaci a jejího hmotného zachycení, a to na celou dobu trvání ochrany majetkových práv plynoucích z autorství vybraného dodavatele. Bližší podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: Adaptační opatření na využití srážkových vod – příprava - část 2 – Opatření areálu města Brna
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau