2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA NACZYŃ I SZTUĆCÓW BIODEGRADOWALNYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa naczyń i sztućców biodegradowalnych z podziałem na 3 części (zadania). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: D/48/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39222100 Einweg-Gastronomiebedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa naczyń i sztućców biodegradowalnych - zadanie nr 1
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa naczyń i sztućców biodegradowalnych w ilościach: 1) Nóż biodegradowalny w ilości 4 900 000 szt. w tym: - zamówienie podstawowe: 700 000 szt., - zamówienie opcjonalne: 4 200 000 szt. 2) Widelec biodegradowalny w ilości 4 900 000 szt. w tym: - zamówienie podstawowe: 700 000 szt., - zamówienie opcjonalne: 4 200 000 szt. 3) Łyżka biodegradowalna w ilości 4 900 000 szt. w tym: - zamówienie podstawowe: 700 000 szt., - zamówienie opcjonalne: 4 200 000 szt. 4) Łyżeczka/mieszadełko biodegradowalne w ilości 4 900 000 szt. w tym: - zamówienie podstawowe: 700 000 szt., - zamówienie opcjonalne: 4 200 000 szt. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: D/48/2025 zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w wzorze umowy nie później jednak niż do dnia 11.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa naczyń i sztućców biodegradowalnych - zadanie nr 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa naczyń i sztućców biodegradowalnych w ilościach: 1) Kubek biodegradowalny do napojów gorących w ilości 4 900 000 szt. w tym: - zamówienie podstawowe: 700 000 szt., - zamówienie opcjonalne: 4 200 000 szt. 2) Kubek biodegradowalny do napojów zimnych w ilości 4 900 000 szt. w tym: - zamówienie podstawowe: 700 000 szt., - zamówienie opcjonalne: 4 200 000 szt. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: D/48/2025 zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa naczyń i sztućców biodegradowalnych - zadanie nr 3
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa naczyń i sztućców biodegradowalnych w ilościach: 1)Talerz trójdzielny biodegradowalny w ilości 4 900 000 szt. w tym: - zamówienie podstawowe: 700 000 szt., - zamówienie opcjonalne: 4 200 000 szt. 2) Talerz deserowy biodegradowalny w ilości 4 900 000 szt. w tym: - zamówienie podstawowe: 700 000 szt., - zamówienie opcjonalne: 4 200 000 szt. 3) Miska biodegradowalna w ilości 4 900 000 szt. w tym: - zamówienie podstawowe: 700 000 szt., - zamówienie opcjonalne: 4 200 000 szt. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: D/48/2025 zadanie nr 3