See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe utrzymanie czystości pomieszczeń w lokalach i budynkach Urzędu Miasta Częstochowy (wraz z obsługą sal konferencyjnych) oraz terenów wokół nich w okresie 12 miesięcy 2025 roku (jednak nie dłużej, niż do 31.12.2025r.)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi kompleksowego utrzymania czystości pomieszczeń o ogólnej powierzchni 13 121 m2 w lokalach i budynkach Urzędu Miasta Częstochowy (wraz z obsługą sal konferencyjnych) oraz terenów wokół nich o ogólnej powierzchni 8 383 m2 w okresie 12 miesięcy 2025 (jednak nie później, niż do 31.12.2025 r.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (w tym zakres prac i czynności) oraz wymagania zamawiającego zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 1 do specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung: 548177-2024
Interne Kennung: IZ.271.56.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi kompleksowego utrzymania czystości pomieszczeń o ogólnej powierzchni 13 121 m2 w lokalach i budynkach Urzędu Miasta Częstochowy (wraz z obsługą sal konferencyjnych) oraz terenów wokół nich o ogólnej powierzchni 8 383 m2 w okresie 12 miesięcy 2025 (jednak nie później, niż do 31.12.2025 r.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (w tym zakres prac i czynności) oraz wymagania zamawiającego zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.