See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Kup w roku 2025 i I kwartale roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego i innych prac z zakresu gospodarki leśnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kup w roku 2025 i I kwartale roku 2026.
Vorherige Bekanntmachung: 653712-2024
Interne Kennung: SA.270.2.2.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 98351110 Dienstleistungen zur Durchsetzung von Parkvorschriften, 45342000 Errichtung von Zäunen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwach Brynica, Kup Nowy, Kozuby oraz Ładza w Nadleśnictwie Kup - Pakiet 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, i innych prac z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictw: Brynica, Kup Nowy, Kozuby oraz Ładza w Nadleśnictwie Kup. Łączny rozmiar wszystkich rodzajów usług wchodzących w skład przedmiotu zamówienia opisano w załącznikach nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211400 Fällen von Bäumen, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45342000 Errichtung von Zäunen, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 77211300 Rodung, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 98351110 Dienstleistungen zur Durchsetzung von Parkvorschriften
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0005
Titel: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwach Masów, Dąbrówka Dolna, Kaniów, Lubienie oraz Chróścice w Nadleśnictwie Kup - Pakiet 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, i innych prac z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictw: Masów, Dąbrówka Dolna, Kaniów, Lubienie oraz Chróścice w Nadleśnictwie Kup. Łączny rozmiar wszystkich rodzajów usług wchodzących w skład przedmiotu zamówienia opisano w załącznikach nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwach Kup, Winna Góra oraz Czarna Woda w Nadleśnictwie Kup - Pakiet 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, i innych prac z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictw: Kup, Winna Góra oraz Czarna Woda w Nadleśnictwie Kup. Łączny rozmiar wszystkich rodzajów usług wchodzących w skład przedmiotu zamówienia opisano w załącznikach nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Rozdrabnianie pozostałości pozrębowych i specjalistyczne przygotowanie gleby w Nadleśnictwie Kup - Pakiet 7
Interne Kennung: Pakiet 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft