241950-2026 - Ergebnis
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Usługa świadczenia transportu sanitarnego dla pacjentów szpitala
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa świadczenia transportu sanitarnego dla pacjentów szpitala
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na świadczeniu usług transportu sanitarnego dla pacjentów Zamawiającego w następujących zakresach: a) Świadczenie usługi transportowej w zakresie transportu sanitarnego dla potrzeb Kliniki Transplantologii i Chirurgii Ogólnej; b) Świadczenie usługi transportowej w zakresie transportu sanitarnego pacjentów i materiałów medycznych dla Kliniki Medycyny Ratunkowej; c) Świadczenie usługi transportowej w zakresie transportu sanitarnego pacjentów i materiałów medycznych dla Kliniki Psychiatrii.
Vorherige Bekanntmachung105604-2026
Interne KennungNLZ.2025.271.100
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Usługa świadczenia transportu sanitarnego dla pacjentów szpitala
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na świadczeniu usług transportu sanitarnego dla pacjentów Zamawiającego w następujących zakresach: a) Świadczenie usługi transportowej w zakresie transportu sanitarnego dla potrzeb Kliniki Transplantologii i Chirurgii Ogólnej; b) Świadczenie usługi transportowej w zakresie transportu sanitarnego pacjentów i materiałów medycznych dla Kliniki Medycyny Ratunkowej; c) Świadczenie usługi transportowej w zakresie transportu sanitarnego pacjentów i materiałów medycznych dla Kliniki Psychiatrii. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Interne Kennungczęść 1