241998-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa autocysterny dla KP PSP Sieradz
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa autocysterny dla KP PSP Sieradz
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa autocysterny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 1a oraz 1b do SWZ.
Interne KennungPT.2370.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Wykonawca może złożyć jedną ofertę dla każdej części w niniejszym postępowaniu. Oferta, oświadczenia oraz dokumenty, dla których Zamawiający określił wzory w formie załączników do niniejszej SWZ, winny być sporządzone zgodnie z tymi wzorami co do treści oraz opisu kolumn i wierszy. 2. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Formularza do złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku dostępnego na platformie e-Zamówienia. 3. Wykonawca przygotuje elektroniczną ofertę, podpisuje ją kwalifikowanym podpisem elektronicznym, szyfruje ofertę i składa ją za pośrednictwem platformy e-Zamówienia. 4. Oferta musi być sporządzona w języku polskim, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, w ogólnie dostępnych formatach danych, w szczególności w formatach: .txt, .rtf, .pdf, .doc, .docx, .odt. Sposób złożenia oferty w tym zaszyfrowania oferty opisany został w Regulaminie korzystania z platformy e-Zamówienia. Zaleca się stosowanie formatu .pdf. Do przygotowania oferty zaleca się skorzystanie z Formularza oferty, stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ. W przypadku gdy Wykonawca nie korzysta z przygotowanego przez Zamawiającego wzoru Formularza oferty, oferta powinna zawierać wszystkie informacje wymagane we wzorze. Zamawiający zaleca stosowanie znacznika czasu. 5. Wykonawca dołącza do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Ustawy, na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówień, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanego dalej formularzem JEDZ. Oświadczenie stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia, spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. Formularz JEDZ w formie elektronicznej dostępny jest na stronie internetowej espd.uzp.gov.pl. Instrukcja wypełnienia formularza JEDZ dostępna jest na stronie internetowej Urzędu Zamówień Publicznych.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34133100 Tankwagen, 34139100 Fahrgestelle mit Führerhaus, 34144212 Tanklöschfahrzeuge, 34223340 Tankwagenanhänger, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa 1 sztuki ciągnika siodłowego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki ciągnika siodłowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części ,,1’’stanowi załączniki nr 1a SWZ.
Interne KennungPT.2370.1.2026, część ,,1''
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34139100 Fahrgestelle mit Führerhaus
LosLOT-0002
TitelDostawa 1 sztuki naczepy-cysterny.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki naczepy-cysterny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części ,,2’’stanowi załącznik nr 1b SWZ.
Interne KennungPT.2370.1.2026, część ,,2''
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34133100 Tankwagen, 34144212 Tanklöschfahrzeuge, 34223340 Tankwagenanhänger, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit