2420-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Informationssysteme – Dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu RIS, PACS, VNA wraz z migracją danych oraz integracją z Platformą Usług Inteligentnych (PUI)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu RIS, PACS, VNA wraz z migracją danych oraz integracją z Platformą Usług Inteligentnych (PUI)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu RIS, PACS i VNA, umożliwiającego zaawansowaną analizę obrazów medycznych oraz bezpieczną archiwizację danych w neutralnym formacie. System musi zostać zintegrowany z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) i wykorzystywać algorytmy sztucznej inteligencji do automatycznego triażu pacjentów oraz wsparcia procesów diagnostycznych, zapewniając wysoką dostępność usług i interoperacyjność z infrastrukturą szpitalną oraz systemami e-zdrowia.
Interne KennungDZP-270-1-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu RIS, PACS i VNA, umożliwiającego zaawansowaną analizę obrazów medycznych oraz bezpieczną archiwizację danych w neutralnym formacie. System musi zostać zintegrowany z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) i wykorzystywać algorytmy sztucznej inteligencji do automatycznego triażu pacjentów oraz wsparcia procesów diagnostycznych, zapewniając wysoką dostępność usług i interoperacyjność z infrastrukturą szpitalną oraz systemami e-zdrowia. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 8 do SWZ.