242028-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie ex 19 12 12 i 19 12 12 w podziale na dwie części.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie ex 19 12 12 i 19 12 12 w podziale na dwie części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie ex 191212 i 191212 w podziale na 2 części: CZĘŚĆ 1 – Odbiór i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie ex19 12 12 frakcja powyżej 80 mm – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, , w procesie odzysku. Odpady o kodzie ex19 12 12 przygotowane są w formie bel. CZĘŚĆ 2 – Odbiór i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 19 12 12 (odpady gabarytowe) – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, w procesie odzysku. Odpady o kodzie 19 12 12 (odpady gabarytowe) przygotowane maja postać ,,luzem” (nie zbelowane, niemielone).
Interne Kennung: 12/ZSiZO/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, zgodnie z wymogami określonymi w niniejszej SWZ. 2. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza progi unijne, o jakich mowa w art. 3 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 5. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej. 6. Do postępowania stosuje się przepisy dotyczące zamawiania usług. 7. Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Adres strony internetowej, na której jest prowadzone postępowanie i na której będą dostępne dokumenty związane z prowadzoną procedurą: https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,228412,057f7c2ed376dcfcfba6b9d750e2251e.html
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie ex 191212
Beschreibung: CZĘŚĆ I – Odbiór i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie ex19 12 12 frakcja powyżej 80 mm – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, , w procesie odzysku. Odpady o kodzie ex19 12 12 przygotowane są w formie bel.
Interne Kennung: 12/ZSiZO/PN/2026 część I
Menge: 2 000 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 Pzp. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia podstawowego o 20% w stosunku do zamówienia podstawowego i przedłużeniu terminu realizacji umowy maksymalnie o 5 tygodni., na takich samych warunkach jak w umowie dla zamówienia podstawowego. Warunki prawa opcji zostały określone w projekcie umowy stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Maksymalny zakres prawa opcji wynosi 20% wartości zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 191212
Beschreibung: CZĘŚĆ II – Odbiór i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 19 12 12 (odpady gabarytowe) – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, w procesie odzysku. Odpady o kodzie 19 12 12 (odpady gabarytowe) przygotowane maja postać ,,luzem” (nie zbelowane, niemielone).
Interne Kennung: 12/ZSiZO/PN/2026 część II
Menge: 600 Tonnen