See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Microsoft 2024
Beschreibung: Předmětem plnění tohoto zadávacího řízení na uzavření Rámcové dohody je poskytování produktů (dodávek a souvisejících služeb) k programovým prostředkům společnosti Microsoft, specifikovaných dále v ZD pro Centrálního zadavatele a Pověřující zadavatele, a to zejména: a) poskytování produktů v rámci licenčního programu Enterprise Agreement, vyjma produktů označovaných jako „Azure“, vyjma produktů z kategorie AI označovaných jako „Copilot“ a vyjma „Odborných služeb“ (Professional Services), b) poskytování produktů v rámci licenčního programu Enterprise Agreement z kategorie AI označovaných jako „Copilot“, dále „Odborných služeb“ (Professional Services), a produktů označovaných jako „Azure“, vyjma produktů třetích stran (Azure MarketPlace), které nejsou součástí kategorie produktů „Azure“, a to dle požadavků centrálního zadavatele a/nebo Pověřujících zadavatelů v souvislosti s pořizováním plnění na základě Rámcové dohody, která bude uzavřena s vybranými dodavateli vzešlými z tohoto zadávacího řízení, jejímž předmětem bude poskytování plnění specifikovaného v ZD.
Interne Kennung: MV-18021/VZ-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Microsoft 2024_1kv 2025 SoftwareONE Czech Republic s.r.o. souhrn
Interne Kennung: MV-81766/VZ-2024
Los: LOT-0005
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Microsoft 2024_1kv 2025 Datron, a.s. souhrn
Los: LOT-0006
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Microsoft 2024_1kv 2025 T-Mobile Czech Republic a.s. souhrn
Los: LOT-0007
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Microsoft 2024_1kv 2025 exe, a.s. odštěpný závod souhrn
Los: LOT-0008
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Microsoft 2024_1kv 2025 Aricoma Systems a.s. souhrn
Los: LOT-0009
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Microsoft 2024_1kv 2025 A.P.N. Promise S.A. souhrn