See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Premiks mineralno-witaminowy dla warchlaków PP-GROWER 0,5%
Beschreibung: Premiks mineralno-witaminowy dla warchlaków PP-GROWER 0,5%. Wielkość zamówienia: 3000 kg (w workach 25-30 kg) z dołączoną etykietą w języku polskim. Specyfikacja produktu. Premiks mineralno-witaminowy: - do stosowania w ilości 5 kg/tonę mieszanki pełnoporcjowej, - okres trwałości – 6 miesięcy od daty produkcji. Zawartość składników w 1kg produktu: Wyszczególnienie Jednostki miary Zawartość w 1 kg premiksu Witamina A j.m. 2 000 000 D3 j.m. 250 000 E mg 16 000 K3 mg 500 B1 mg 500 B2 mg 800 B6 mg 800 B12 mg 10 Biotyna mg 30 D-pantotenian Ca mg 2 400 Kwas nikotynowy mg 5 000 Kwas foliowy mg 100 Chlorek choliny mg 160 000 Magnez mg 80 000 Żelazo mg 20 000 Mangan mg 10 000 Cynk mg 20 000 Miedź mg 3 000 Jod mg 200 Selen mg 60 Przeciwutleniacz mg TAK W celu potwierdzenia wskazanych powyżej parametrów jakościowych produktu, Zamawiający wymaga dołączenia do oferty atestu jakości produktu lub innego dokumentu potwierdzającego równoważność oferowanego produktu. Do każdej dostawy obowiązkowo dołączyć atest jakości produktu. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung: 127175-2026
Interne Kennung: 33/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Premiks mineralno-witaminowy dla warchlaków PP-GROWER 0,5%.
Beschreibung: Premiks mineralno-witaminowy dla warchlaków PP-GROWER 0,5%. Wielkość zamówienia: 3000 kg (w workach 25-30 kg) z dołączoną etykietą w języku polskim. Specyfikacja produktu. Premiks mineralno-witaminowy: - do stosowania w ilości 5 kg/tonę mieszanki pełnoporcjowej, - okres trwałości – 6 miesięcy od daty produkcji. Zawartość składników w 1kg produktu: Wyszczególnienie Jednostki miary Zawartość w 1 k