See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 36A/ZP/2025 Dostawa systemów informatycznych wraz z dostawą sprzętu komputerowego w ramach projektu pn. „Transformacja cyfrowa Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – Zespołu Zakładów w Makowie Mazowieckim” realizowanego w ramach inwestycji D1.1.2.: „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”.
Beschreibung: Dostawa systemów informatycznych wraz z dostawą sprzętu komputerowego w ramach projektu pn. „Transformacja cyfrowa Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – Zespołu Zakładów w Makowie Mazowieckim” realizowanego w ramach inwestycji D1.1.2.: „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 pakietów: Pakiet nr 1 – Dostawa i wdrożenie oprogramowania, Pakiet nr 2 – Dostawa serwerów, przełączników, macierzy i oprogramowania, Pakiet nr 3 – Dostawa i wdrożenie systemu do automatycznej digitalizacji dokumentacji, Pakiet nr 4 – System kopii zapasowej, Pakiet nr 5 – Usługa zarządzania bezpieczeństwem, Pakiet nr 6 – Centralny system logowania Pakiet nr 7 – System zarządzania dostępem uprzywilejowanym, Pakiet nr 8 – Kontroler sieci bezprzewodowej, Pakiet nr 9 –Oprogramowanie antywirusowe, Pakiet nr 10 – Audyt końcowy, Pakiet nr 11 – Szkolenia dla pracowników
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48823000 Dateiverwalter, 48821000 Netzwerkserver
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie oprogramowania
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Dostawa serwerów, przełączników, macierzy i oprogramowania
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie systemu do automatycznej digitalizacji dokumentacji
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: System kopii zapasowej
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Usługa zarządzania bezpieczeństwem
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Centralny system logowania
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: System zarządzania dostępem uprzywilejowanym
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Kontroler sieci bezprzewodowej
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Oprogramowanie antywirusowe
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Audyt końcowy
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Szkolenia dla pracowników