2. Verfahren
Verfahren
Titel: Telefonieomgeving Klantcontactcentrum
Beschreibung: Deze opdracht richt zich op het ontwikkelen, realiseren en ondersteunen van een moderne telefonieoplossing gebaseerd op Microsoft Teams Phone System. Het Contact Center wordt hierin volledig geïntegreerd, met als doel een flexibel inzetbare telefonie- en klantcontactomgeving die altijd en overal toegankelijk is. Zie leidraad
Interne Kennung: 2025-Telefonie-KCC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het Klant Contact Center (hierna te noemen; KCC) is een dienst die al geruime tijd bij Cocensus operationeel is. Vanuit het KCC worden burgers en bedrijven over hun belastingvragen te woord gestaan. Deze opdracht richt zich op het ontwikkelen, realiseren en ondersteunen van een moderne telefonieoplossing gebaseerd op Microsoft Teams Phone System. Het Contact Center wordt hierin volledig geïntegreerd, met als doel een flexibel inzetbare telefonie- en klantcontactomgeving die altijd en overal toegankelijk is. Cocensus is op zoek naar een partner met aantoonbare expertise en ruime ervaring in het ontwerpen, realiseren, ondersteunen en migreren van telefonieoplossingen, inclusief een geïntegreerd Contact Center, binnen een bestaande Microsoft Teams-omgeving. Tijdens de overstap naar de nieuwe telefonieomgeving moet de impact op de organisatie tot een minimum worden beperkt, waarbij de continuïteit en veiligheid van de bedrijfsprocessen voortdurend gewaarborgd blijven.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Cocensus is voornemens een overeenkomst af te sluiten met één (1) Opdrachtnemer voor de vernieuwing van de telefonieomgeving. De initiële looptijd van de overeenkomst bedraagt vier (4) jaar, met de mogelijkheid tot verlenging met vier (4) keer een periode van één (1) jaar.