2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klantgeleidingssysteem
Beschreibung: De Opdracht behelst: • De levering van een nieuw klantgeleidingssysteem dat voldoet aan het ambitieniveau van de gemeente Tilburg op het vlak van Klantgedreven Dienstverlening en Omnichannel Dienstverlening. Tot het systeem behoren ook de koppelingen met andere systemen. • De dienstverlening gerelateerd aan de implementatie van het nieuwe systeem: inrichting van het systeem. Test- en implementatiewerkzaamheden, opleiding en training van de gebruikers, datamigratie. • Dienstverlening gerelateerd aan het systeem gedurende het beheer en het gebruik van het systeem. De scope van de Opdracht is in detail beschreven in de Project Start Architectuur, hierna te noemen PSA (bijlage 9) en in het Programma van Eisen, hierna te noemen PVE (bijlage 10) bij de aanbestedingsdocumenten. Het nieuwe systeem is inzetbaar op verscheidene locaties en bij diverse onderdelen van de gemeente.
Interne Kennung: 2024/668/WG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Opdracht wordt door Aanbestedende dienst aanbesteed volgens een Europese Openbare aanbesteding.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Opdracht behelst: • De levering van een nieuw klantgeleidingssysteem dat voldoet aan het ambitieniveau van de gemeente Tilburg op het vlak van Klantgedreven Dienstverlening en Omnichannel Dienstverlening. Tot het systeem behoren ook de koppelingen met andere systemen. • De dienstverlening gerelateerd aan de implementatie van het nieuwe systeem: inrichting van het systeem. Test- en implementatiewerkzaamheden, opleiding en training van de gebruikers, datamigratie. • Dienstverlening gerelateerd aan het systeem gedurende het beheer en het gebruik van het systeem.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële looptijd van vijf (5) jaar waarna deze van rechtswege eindigt.