2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair
Beschreibung: Het adviseren over en het leveren, installeren en service verlenen van schoolmeubilair (waaronder leerpleinen) en optioneel kantoormeubilair ten behoeve van de Prisma Scholengroep. De omvang van de opdracht is naar schatting € 550.000 inclusief btw. De maximale waarde van de overeenkomst wordt gesteld op €700.000 inclusief btw, waarbij rekening gehouden wordt met (op dit moment) onverwachte aankopen en indexering. De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) beëindigd en mogelijk opnieuw aanbesteed. Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1