2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding afvalverwerking
Beschreibung: Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening van afvalverwerking gedurende een initiële periode van drie (3) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van drie (3) keer twee (2) jaar en eenmaal één (1) jaar. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een geschatte opdrachtwaarde van ca. € 150.000,- exclusief btw per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening van afvalverwerking gedurende een initiële periode van drie (3) jaar.