2. Verfahren
Verfahren
Titel: Navýšení kapacity základní školy v Horoměřicích
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je novostavba dostavby školy ke stávající školní budově na pozemku č. 312. Dále jsou součástí drobné úpravy v budově školy na pozemku č. 312, vyvolané propojením budov. Dále jsou zahrnuty přípojky a přeložky stávajících inženýrských sítí. Jedná se o dostavbu nového pavilonu, který je situován do prostoru po zbořeném obecním úřadě. Předmět plnění sestává z následujících stavebních a inženýrských objektů: příprava území, objekt školy, opěrné stěny, komunikace a zpevněné plochy, sadové úpravy a drobná architektura, přípojka splaškové kanalizace, přípojka dešťové kanalizace, přípojka plynu, odlučovač tuku, areálová retenční akumulační nádrž, rozvody VN, NN a distribuční trafostanice, přeložky inženýrských sítí, oplocení. Kapacity navrhovaného objektu: zastavěná plocha – 973,3 m2, obestavěný prostor – 10785 m2, počet kmenových učeben – 10, počet odborných učeben – 2, počet dětí – 300, kapacita kuchyně – 1000 jídel.
Vorherige Bekanntmachung: 782506-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212422 Bau von Kantinen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45100000 Baureifmachung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 12/23
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45100000 Baureifmachung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45212422 Bau von Kantinen