24241-2025 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Publiczny transport zbiorowy na liniach komunikacji publicznej w zakresie gminnych przewozów pasażerskich
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publiczny transport zbiorowy na liniach komunikacji publicznej w zakresie gminnych przewozów pasażerskich
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonywanie publicznego transportu zbiorowego (autobusowego) na liniach komunikacyjnych przebiegających na terenie gm. Tarczyn, których organizatorem jest Gmina Tarczyn. Przewidywana szacunkowa liczba wzkm wynosi nie powinna przekroczyć 300 000 wzkm. Organizator zamierza skorzystać z możliwości bezpośredniego zawarcia umowy w trybie art. 22 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 10.12.2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym na okres I-XII 2026 r. Planowana data bezpośredniego udzielenia zamówienia - XII 2025 r.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001