See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKY ŘEMESLNICKÉHO NÁŘADÍ, ŽEBŘÍKŮ, VČ. NÁŘADÍ PRO PPN
Beschreibung: Čerpání RD 024-2022 ; RD 025-2022 ; 026-2022 ; 028-2022 ; 030-2022 ; 031-2022 za období 1Q/2026
Vorherige Bekanntmachung: 260279-2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část 6. Nářadí PPN pro manipulaci a údržbu sítí
Beschreibung: Čerpání RD 028-2022 za období 1Q/2026 Počet dílčích smluv za 1Q/2026 je 26.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0001
Titel: Část 1. Nářadí elektrické 230V a akumulátorové
Beschreibung: Čerpání RD 024-2022 za období 1Q/2026 Počet dílčích smluv za 1Q/2026 je 526.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Část 2. Nářadí na spalovací motor
Beschreibung: Čerpání RD 025-2022 za období 1Q/2026. Počet dílčích smluv za 1Q/2026 je 61.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Část 3. Nářadí hydraulické a nářadí ruční
Beschreibung: Čerpání RD 026-2022 za období 1Q/2026 Počet dílčích smluv za 1Q/2026 je 1570.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Část 4. Žebříky
Beschreibung: Čerpání RD 030-2022 za období 1Q/2026 Počet dílčích smluv za 1Q/2026 je 41.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Část 5. Nářadí pro PPN (VN a NN)
Beschreibung: Čerpání RD 031-2022 za období 1Q/2026 Počet dílčích smluv za 1Q/2026 je 139.
Interne Kennung: 5