242470-2026 - Ergebnis
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Zakup wraz z dostawą artykułów spożywczych na potrzeby żywienia pacjentów szpitala oraz działalności Jura Bistro
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z dostawą artykułów spożywczych na potrzeby żywienia pacjentów szpitala oraz działalności Jura Bistro
BeschreibungZakup wraz z dostawą artykułów spożywczych na potrzeby żywienia pacjentów szpitala oraz działalności Jura Bistro
Vorherige Bekanntmachung32671-2026
Interne KennungNLZ.2025.271.89
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0041
Titelczęść nr 41: Produkty dla niemowląt (mleka modyfikowane)
BeschreibungProdukty dla niemowląt (mleka modyfikowane)
Interne Kennungczęść nr 41: Produkty dla niemowląt (mleka modyfikowane)