242479-2025 - Wettbewerb
Polen – Allgemeine und berufliche Bildung – Usługa organizacji i przeprowadzenia kursów języka polskiego na poziomie od A1 do C2 dla uczestników projektu „Podkarpackie Centrum Integracji Cudzoziemców II”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa organizacji i przeprowadzenia kursów języka polskiego na poziomie od A1 do C2 dla uczestników projektu „Podkarpackie Centrum Integracji Cudzoziemców II”
BeschreibungUsługa polega na organizacji i przeprowadzeniu kursów języka polskiego na poziomie od A1 do C2 dla uczestników projektu „Podkarpackie Centrum Integracji Cudzoziemców II”, tj. dla maksymalnie 600 osób – obywateli państw trzecich, średnio po 10 osób w grupie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne KennungWO-ZP.2310.10.2025.PTA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu maksymalnie do 50% wartości umowy na usługę organizacji i przeprowadzenia kursów języka polskiego na poziomie od A1 do C2 dla uczestników projektu „Podkarpackie Centrum Integracji Cudzoziemców II” określoną w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Załączniku Nr 1 do SWZ. 1. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach i zasadach jak zamówienie podstawowe. 2. Cena jednostkowa przedmiotu zamówienia (koszt kursu dla 1 uczestnika) w ramach realizacji prawa opcji będzie taka sama jak zamówienia podstawowego, która zostanie określona w umowie. 3. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w sytuacji, gdy wykorzystana zostanie wartość umowy za zamówienie podstawowe. 4. O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym oświadczeniem. 5. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji.