242502-2025 - Ergebnis
Niederlande – Reinigungs- und Hygienedienste – Christelijk Lyceum Veenendaal - EA Schoonmaakdienstverlening
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Christelijk Lyceum Veenendaal - EA Schoonmaakdienstverlening
Beschreibung: Het verzorgen van het schoonmaakonderhoud van Christelijk Lyceum Veenendaal in Veenendaal (1 schoollocatie met 4 gebouwen). Het totaal aantal schoon te houden vloeroppervlak bedraagt ca. 11.400 m2. Vanwege de aflopende Overeenkomst, de verplichting tot het Europees aanbesteden van de Opdracht, de doelmatige besteding van gemeenschapsgelden en de wens van de Aanbestedende dienst om voor de locatie van Opdrachtgever één Overeenkomst met één Opdrachtnemer te sluiten, is besloten om deze Aanbestedingsprocedure te starten. De Aanbestedende dienst gaat voor de dienstverlening schoonmaakonderhoud per 28 april 2025 een Overeenkomst aan.
Interne Kennung: 2024/102163
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000