2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Poprawa jakości opieki kardiologicznej poprzez zakup urządzeń medycznych i wyposażenia w Przyjaznym Szpitalu w Połczynie-Zdroju”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Poprawa jakości opieki kardiologicznej poprzez zakup urządzeń medycznych i wyposażenia w Przyjaznym Szpitalu w Połczynie-Zdroju, zgodnie ze szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 1/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 80500000 Ausbildung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück