24253-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von medizinischem Personal – Konkurs na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala Powiatowego w Chrzanowie z jednoczesnym wykonywaniem czynności zastępcy lekarza kierującego oddziałem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala Powiatowego w Chrzanowie z jednoczesnym wykonywaniem czynności zastępcy lekarza kierującego oddziałem
BeschreibungPrzedmiotem umowy jest udzielanie przez Przyjmującego Zamówienie lekarskich świadczeń zdrowotnych zabezpieczających funkcje i zadania Szpitala Powiatowego w Chrzanowie w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym tj. udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w ramach podstawowej ordynacji/ dyżurów medycznych* z jednoczesnym wykonywaniem czynności zastępcy lekarza kierującego oddziałem
Interne Kennung430/23/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
LosLOT-0001