242534-2025 - Ergebnis
Tschechien – Arzneimittel – Výzva č. 59 B01 - HEPARIN
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýzva č. 59 B01 - HEPARIN
BeschreibungLéková forma INJEKČNÍ LAHVIČKA 1 X 10ML, 5000 IU/ML ATC skupina B01AB01 Účinná látka SODNÁ SŮL HEPARINU Předpokládaná spotřeba za 4 roky/ počet jednotek 7 840
Vorherige Bekanntmachung23205-2021
Interne KennungVZ2025017
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622300 Diuretika
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel
Optionen
Beschreibung der OptionenZměny ceny v důsledku změny DPH – k ceně sjednané ve smlouvě v Kč bez DPH bude účtována daň z přidané hodnoty (DPH) vždy v zákonem stanovené sazbě a výši k datu uskutečněného zdanitelného plnění; tato změna nevyžaduje uzavření písemného dodatku ke smlouvě; Změna ceny – snížení či zvýšení jednotkové ceny na základě rozhodnutí SÚKL – pokud dojde rozhodnutím SÚKL o maximální ceně nebo o úhradě léčivého přípravku ke snížení či zvýšení maximální ceny léčivého přípravku a toto rozhodnutí je podstatné pro sjednanou smluvní jednotkovou cenu, bude sjednaná smluvní jednotková cena bez odkladu obdobně proporcionálně upravena; Změna ceny – snížení ceny v důsledku jednostranného rozhodnutí dodavatele – pokud dojde jednostranným rozhodnutím výrobce ke snížení jednotkové ceny léčivého přípravku oproti sjednané smluvní jednotkové ceně, bude sjednaná smluvní jednotková cena bez odkladu obdobně snížena; Změna množství – v souladu s ust. § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, odebrat nižší nebo naopak vyšší množství zboží oproti množství předpokládanému, a to za dodržení všech podmínek sjednaných v této smlouvě. Odběr vyššího množství zboží je možný nejvýše do 30 % celkové kupní ceny za předpokládané množství zboží uvedené v Příloze č. 1. Specifikace a ceny zboží, a to na základě uzavřeného dodatku ke smlouvě. Změna dodavatele – zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění. Ke změně v osobě dodavatele dojde, pokud bude kupní smlouva vypovězena, nebo dojde k odstoupení od kupní smlouvy z důvodů na straně dodavatele, nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Zadavatel je oprávněn obrátit se s výzvou s podpisu kupní smlouvy na účastníka původního zadávacího řízení, který se v provedeném hodnocení umístil jako další v pořadí. K podpisu nové kupní smlouvy dojde, pokud tento účastník uvedený v předchozí větě přistoupí na dodací podmínky, které uvedl ve své nabídce v rámci tohoto zadávacího řízení. Tento postup lze opakovat.