242564-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 19 zadań
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 19 zadań
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu medycznego dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 19 zadań. Zamówienie zostało podzielone na 19 zadań: Zadanie 1: Aparat do znieczulania wg załącznika 2/1 do SWZ, Zadanie 2: Kolumna laparoskopowa wg załącznika 2/2 do SWZ, Zadanie 3: Zestaw do elektroresekcji wg załącznika 2/3 do SWZ, Zadanie 4: Wideo ureterorenoskop giętki i zestaw PCNL wg załącznika 2/4 do SWZ, Zadanie 5: Kontener laparoskopowy z narzędziami laparoskopowymi wg załącznika 2/5 do SWZ, Zadanie 6: Morcelator urologiczny wg załącznika 2/6 do SWZ, Zadanie 7: Zestaw PCNL wg załącznika 2/7 do SWZ, Zadanie 8: Diatermia chirurgiczna wg załącznika 2/8 do SWZ, Zadanie 9: URERETERORENOSKOP wg załącznika 2/9 do SWZ, Zadanie 10: Nóż harmoniczny wg załącznika 2/10 do SWZ, Zadanie 11: Ssak wg załącznika 2/11 do SWZ, Zadanie 12: Fotel do chemioterapii wg załącznika 2/12 do SWZ, Zadanie 13: Defibrylator wg załącznika 2/13 do SWZ, Zadanie 14: Pompa objętościowa wg załącznika 2/14 do SWZ, Zadanie 15: aparat EKG wg załącznika 2/15 do SWZ, Zadanie 16: Kardiomonitor wg załącznika 2/16 do SWZ, Zadanie 17: Skaner żył wg załącznika 2/17 do SWZ, Zadanie 18: Zestaw reanimacyjny wg załącznika 2/18 do SWZ, Zadanie 19: Waga z wzrostomierzem wg załącznika 2/19 do SWZ, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2/1 – 2/9 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1: Aparat do znieczulania
BeschreibungZadanie 1: Aparat do znieczulania wg załącznika 2/1 do SWZ,
Interne KennungZadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2: Kolumna laparoskopowa
BeschreibungZadanie 2: Kolumna laparoskopowa wg załącznika 2/2 do SWZ,
Interne KennungZadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3: Zestaw do elektroresekcji
BeschreibungZadanie 3: Zestaw do elektroresekcji wg załącznika 2/3 do SWZ,
Interne KennungZadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4: Wideo ureterorenoskop giętki i zestaw PCNL
BeschreibungZadanie 4: Wideo ureterorenoskop giętki i zestaw PCNL wg załącznika 2/4 do SWZ,
Interne KennungZadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5: Kontener laparoskopowy z narzędziami laparoskopowymi
BeschreibungZadanie 5: Kontener laparoskopowy z narzędziami laparoskopowymi wg załącznika 2/5 do SWZ,
Interne KennungZadanie 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6: Morcelator urologiczny
BeschreibungZadanie 6: Morcelator urologiczny wg załącznika 2/6 do SWZ,
Interne KennungZadanie 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7: Zestaw PCNL
BeschreibungZadanie 7: Zestaw PCNL wg załącznika 2/7 do SWZ,
Interne KennungZadanie 7
LosLOT-0008
TitelZadanie 8: Diatermia chirurgiczna wg załącznika
BeschreibungZadanie 8: Diatermia chirurgiczna wg załącznika 2/8 do SWZ,
Interne KennungZadanie 8
LosLOT-0009
TitelZadanie 9: URETERORENOSKOP
BeschreibungZadanie 9: URETERORENOSKOP wg załącznika 2/9 do SWZ,
Interne KennungZadanie 9
LosLOT-0010
TitelZadanie 10: Nóż harmoniczny wg załącznika
BeschreibungZadanie 10: Nóż harmoniczny wg załącznika 2/10 do SWZ,
Interne KennungZadanie 10
LosLOT-0011
TitelZadanie 11: Ssak
BeschreibungZadanie 11: Ssak wg załącznika 2/11 do SWZ,
Interne KennungZadanie 11
LosLOT-0012
TitelZadanie 12: Fotel do chemioterapii
BeschreibungZadanie 12: Fotel do chemioterapii wg załącznika 2/12 do SWZ,
Interne KennungZadanie 12
LosLOT-0013
TitelZadanie 13: Defibrylator
BeschreibungZadanie 13: Defibrylator wg załącznika 2/13 do SWZ,
Interne KennungZadanie 13
LosLOT-0014
TitelZadanie 14: Pompa objętościowa
BeschreibungZadanie 14: Pompa objętościowa wg załącznika 2/14 do SWZ,
Interne KennungZadanie 14
LosLOT-0015
TitelZadanie 15: aparat EKG
BeschreibungZadanie 15: aparat EKG wg załącznika 2/15 do SWZ,
Interne KennungZadanie 15
LosLOT-0016
TitelZadanie 16: Kardiomonitor
BeschreibungZadanie 16: Kardiomonitor wg załącznika 2/16 do SWZ,
Interne KennungZadanie 16
LosLOT-0017
TitelZadanie 17: Skaner żył
BeschreibungZadanie 17: Skaner żył wg załącznika 2/17 do SWZ,
Interne KennungZadanie 17
LosLOT-0018
TitelZadanie 18: Zestaw reanimacyjny
BeschreibungZadanie 18: Zestaw reanimacyjny wg załącznika 2/18 do SWZ,
Interne KennungZadanie 18
LosLOT-0019
TitelZadanie 19: Waga z wzrostomierzem
BeschreibungZadanie 19: Waga z wzrostomierzem wg załącznika 2/19 do SWZ,
Interne KennungZadanie 19