2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wodomierzy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wodomierzy.
Interne Kennung: IZP.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Opisujemy kwestie techniczne, wymogi platformy. Informację o procedurze odwróconej, zabezpieczeniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wodomierzy. 2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: - ..... - .... 3. Szczegółowy opis zawarto w Załączniku Nr 1 do SWZ.