2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Snížení energetické náročnosti gastroprovozu – Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce a modernizace kuchyně v budově školní jídlelny, Dolní Loučky 337, 594 55 Dolní Loučky pro zajištění stravování Základní školy a Mateřské školy Dolní Loučky. Rekonstrukce a modernizace spočívá ve stavebních úpravách a dodávce a montáži gastro zařízení, a to v rozsahu a za podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách, zejména v Příloze č. 1 (Soupis prací , dodávek a služeb) a v závazných obchodních a smluvních podmínkách, které jako text smlouvy tvoří Přílohu č. 6 Zadávací dokumentace pro příslušnou část veřejné zakázky. S ohledem na různorodou povahu předmětu plnění je veřejná zakázka ve smyslu § 35 a § 101 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, rozdělena na dvě části: - Část 1 - Stavební práce - Část 2 - Dodávka gastro zařízení
Interne Kennung: VZ202501
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 39221000 Kücheneinrichtungen, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39141000 Küchenmöbel, 45421151 Installation von Einbauküchen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Snížení energetické náročnosti gastroprovozu – Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky“, Část 1 – Stavební práce
Beschreibung: Předmětem Části 1 veřejné zakázky je provedení stavebních prací, dodávek a služeb, jak jsou uvedeny v příslušné dokumentaci a soupisech stavebních prací, dodávek a služeb s výkazy výměr, které jsou součástí Přílohy č. 1 Zadávací dokumentace, a v závazných obchodních a smluvních podmínkách, které jako text Smlouvy o dílo tvoří přílohu č. 6 Zadávací dokumentace pro Část 1 veřejné zakázky. Jedná se o stavební úpravy pro rekonstrukci a modernizaci kuchyně a souvisejících prostor 1. a 2. NP v prostorách budovy školní jídelny zajišťující stravu pro Základní školu a Mateřskou školu Dolní Loučky. Součástí předmětu plnění je také příprava stavby, demontáž kuchyňského vybavení a ostatních prvků včetně bouracích a jiných přípravných prací.
Interne Kennung: 01_VZ202501
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Snížení energetické náročnosti gastroprovozu – Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky“, Část 2 – Dodávka gastro zařízení
Beschreibung: Předmětem Části 2 veřejné zakázky je provedení prací, dodávek a služeb, jak jsou uvedeny v příslušné dokumentaci a soupisu prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, které jsou součástí Přílohy č. 1 Zadávací dokumentace, a v závazných obchodních a smluvních podmínkách, které jako text Kupní smlouvy tvoří přílohu č. 6 Zadávací dokumentace pro Část 2 veřejné zakázky. Jedná se o dodávku a montáž prvků pro vybavení nově rekonstruované a modernizované kuchyně, dodávka gastro zařízení, v prostorách budovy školní jídelny v obci Dolní Loučky zajišťující stravu pro Základní školu a Mateřskou školu Dolní Loučky.
Interne Kennung: 02_VZ202501
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39141000 Küchenmöbel