2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantscontrole & fiscale dienstverlening
Beschreibung: De accountantscontrole en de fiscale dienstverlening moeten worden uitgevoerd met ingang van boekjaar 2027. Onder accountantscontrole wordt minimaal verstaan: 1. Controle jaarrekening 2. Controle bedrijfsverslag (welke aangeleverd wordt aan ILT 3. Uitvoeren van de natuurlijk adviesfunctie Onder fiscale dienstverlening wordt minimaal verstaan: 1. Opstellen van de fiscale positie 2. Voorbereidende werkzaamheden ten behoeve van de berekening van de vennootschapsbelasting voor de jaarrekening. 3. Voorbereidende werkzaamheden ten behoeve van de aangifte vennootschapsbelasting. 4. Intermediair richting Belastingdienst. De omvang wordt later bepaald.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen