242929-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen – Świadczenie usług w zakresie wykonywania okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacji sprzętu i aparatury medycznej będących na stanie Instytutu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie wykonywania okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacji sprzętu i aparatury medycznej będących na stanie Instytutu
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia: świadczenie usług w zakresie wykonywania okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacji sprzętu i aparatury medycznej będących na stanie Instytutu. Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia zostało zakwalifikowane do usług. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla Części nr 1-56; 3) załącznik nr 2a – opis przedmiotu zamówienia (OPZ); 4) załącznik nr 3 – projekt umowy. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 4. Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do wszystkich części (pakietów) zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia na które Wykonawca może złożyć ofertę oraz nie określa maksymalnej liczby części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. 5. Liczba części zamówienia (pakietów, zadań): 56. 6. Termin wykonania zamówienia: sukcesywnie w okresie 36 miesięcy od daty zawarcia umowy. 7. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu wykonania umowy określa projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 8. W przypadkach określonych w projekcie umowy termin wykonania umowy może ulec zmianie. 9.Miejsce realizacji zamówienia: Narodowy Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. hab. med. Eleonory Reicher z siedzibą w Warszawie (02-637), ul. Spartańska 1. 10.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 11.Wszystkie wymagania określone w SWZ i dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 12.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 13.Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 14.Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.
Vorherige Bekanntmachung471083-2025
Interne Kennung12/PN/2025/MT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensAdres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://nigrr.ezamawiajacy.pl, link, pod którym w strefie publicznej zostało opublikowane postępowanie: https://nigrr.ezamawiajacy.pl/pn/NIGRR/demand/211782/notice/public/details
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
LosLOT-0021
TitelCzęść nr 21 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym diatermii chirurgicznej GN640
Beschreibung1.Przedmiot zamówienia: świadczenie usług w zakresie wykonywania okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacji sprzętu i aparatury medycznej będących na stanie Instytutu. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1)załącznik nr 1 – formularz oferty; 2)załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla Części nr 1-56; 3)załącznik nr 2a – opis przedmiotu zamówienia (OPZ); 4)załącznik nr 3 – projekt umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo niepełnej realizacji umowy w zakresie danej części. Zamówienie realizowane będzie zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego. Wartość świadczenia stron nie będzie jednak niższa niż 70% całkowitej wartości Przedmiotu Umowy brutto (każdej z części zamówienia). Powyższe nie ma zastosowania w przypadku odstąpienia od Umowy lub wypowiedzenia Umowy przez Zamawiającego wskutek okoliczności zawinionych przez Wykonawcę lub niezależnych od woli Stron.
Interne Kennungczęść nr 21
LosLOT-0022
TitelCzęść nr 22 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym diatermii chirurgicznej VIO 300D
Interne Kennungczęść nr 22
LosLOT-0023
TitelCzęść nr 23 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym diatermii endoskopowej ENDO
Interne Kennungczęść nr 23
LosLOT-0028
TitelCzęść nr 28 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym kardiomonitorów Philips
Interne Kennungczęść nr 28
LosLOT-0033
TitelCzęść nr 33 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym myjki ultradźwiękowej Sonic 6D
Interne Kennungczęść nr 33
LosLOT-0034
TitelCzęść nr 34 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym myjni do basenów FD1600;
Interne Kennungczęść nr 34
LosLOT-0037
TitelCzęść nr 37 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym pomp infuzyjnych Medima
Interne Kennungczęść nr 37
LosLOT-0038
TitelCzęść nr 38 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym pomp infuzyjnych Perfusor
Interne Kennungczęść nr 38
LosLOT-0041
TitelCzęść nr 41 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym respiratorów SV600
Interne Kennungczęść nr 41
LosLOT-0053
TitelCzęść nr 53 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym wirówek 5810 R
Interne Kennungczęść nr 53
LosLOT-0054
TitelCzęść nr 54 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym wstrzykiwacza CT Motion
Interne Kennungczęść nr 54