See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów SP ZOZ MSWiA w Koszalinie
Beschreibung: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów SP ZOZ MSWiA w Koszalinie
Vorherige Bekanntmachung: 159750-2026
Interne Kennung: DAK.262.03.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: w związku z koniecznością zachowania ciągłości prawidłowego funkcjonowania placówki
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001