See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doplnění HSM a prodloužení podpory HSM pro datovou centrálu – Chammeleon
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je rozšíření stávajícího systému Thales o další sadu klíčů, PAD a partitions. Dále zajištění prodloužení podpory pro stávající řešení včetně nově rozšířených částí. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejích přílohách.
Interne Kennung: Doplnění HSM a prodloužení podpory HSM pro datovou centrálu – Chammeleon
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku V souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění pro poskytnutí nových služeb vybranému dodavateli (dále také opční právo). Tato možnost bude využita v případě potřeby zadavatele a dle jeho rozpočtových možností. Nové služby budou spočívat v těchto oblastech: a) Maintenance (servisní podpory ať k nově pořízenému zboží nebo obnovy podpory) Poznámka: Jednotlivé položky vč. konkrétního počtu plnění dle opčního práva jsou uvedeny v příloze č. 3 rámcové dohody (viz příloha č. 3 Cenová tabulka). Pro uplatnění opčního práva stanoví zadavatel další následující podmínky: Opční právo bude zadavatelem případně uplatněno nejpozději do 3 let ode dne uzavření rámcové dohody na původní veřejnou zakázku (jednací řízení bez uveřejnění bude zahájeno do 3 let ode dne uzavření rámcové dohody na původní veřejnou zakázku); Dokončení plnění případného opčního práva na nové služby je stanoveno do 30.4.2029; Předpokládaná hodnota opčního práva činní 1 900 000, - Kč bez DPH; Pokud zadavatel možnost využití opčního práva uplatní, bude při sjednání ceny a podmínek pro tyto nové služby postupovat podle ustanovení § 66 v návaznosti na § 67 ZZVZ; Předpokládaná hodnota veřejné zakázky zahrnuje i hodnotu opčního práva, nabídka dodavatele však nebude obsahovat cenu vztahující se ke službám, které jsou předmětem opčního práva;