243103-2025 - Ergebnis
Tschechien – Messeeinrichtungen – Památník Mohyla míru - Expozice Bitva u Slavkova 1805
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPamátník Mohyla míru - Expozice Bitva u Slavkova 1805
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je realizace nové expozice s názvem „Památník Mohyla míru - Expozice Bitva u Slavkova 1805“ v muzeu Památníku Mohyla míru na adrese: K Mohyle míru 200, 664 58 Prace, a to v souladu s projektovou dokumentací (Příloha č. 1 zadávací dokumentace). Předmět veřejné zakázky zahrnuje stavební práce vč. deinstalace stávající expozice; dodání a instalaci vitrín; dodání a instalaci osvětlení; zajištění grafického designéra, který specifikuje vizuální styl expozice a vypracuje veškeré grafické výstupy; preventivní konzervaci – nastavení klimatických a světelných podmínek v rámci expozice; dodání a instalaci audiovizuální techniky; řídící systém expozice; zajištění audio guide průvodce. Kompozice prostorového řešení expozice je rozdělena do čtyř místností: • A – Válka v Evropě • B – Člověk ve válce • C – Bitva tří císařů • D – Důsledky války
Interne KennungP25V00000183
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen