2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: ,,Utworzenie Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym”
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: ,,Utworzenie Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym” Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego według 10 części: Część 1 – Fotel do pobierania materiału – 1 szt. Część 2 – Leżanka medyczna mobilna – 2 szt. Część 3 – Parawan medyczny składany – 2 szt. Część 4 – Stolik zabiegowy mobilny – 1 szt. Część 5 – Taboret lekarski z oparciem – 2 szt. Część 6 – Pojemniki do transferu próbek biologicznych – 5 szt. Część 7 – Ciśnieniomierz automatyczny – 1 szt. Część 8 – Stanowisko fotografii medycznej z oprogramowaniem – 1 szt. Część 9 – Dygestorium z filtrem węglowym bez podłączenia do wentylacji – 1 szt. Część 10 – Waga lekarska z BMI, wzrostomierzem i integracją z systemem szpitalnym – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. Wykaz wymaganych dokumentów podmiotowych i przedmiotowych zawarty jest w specyfikacji warunków zamówienia. Przedmiotowe środki dowodowe podlegają uzupełnieniu. W postępowaniu ma zastosowanie procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 691613-2025
Interne Kennung: SZSPOO.SZP 3810.92.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 Ciśnieniomierz automatyczny – 1 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 7