2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja i zakup aparatury pomiarowej dla potrzeb wypełnienia wymagań Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2024/2881 w sprawie jakości powietrza i czystszego powietrza dla Europy (dyrektywa AAQD) - w zakresie monitoringu prekursorów ozonu.
Beschreibung: Część 1 - Modernizacja analizatorów GC-FID do pomiaru związków lotnych C2-C6, C6-C12 oraz utlenionych związków lotnych OVOC. Przedmiotem zamówienia jest dostawa trzech pakietów modernizacyjnych do analizatorów GC-FID 6 do pomiaru związków lotnych C2-C6, C6-C12. Dodatkowo zamówienie obejmuje: instalację urządzeń w wyznaczonym miejscu na terenie Polski, przeglądy wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych do analizatorów, prezentację działania, szkolenia w zakresie obsługi. Część 2 - Zakup analizatora do pomiarów formaldehydu wraz z generatorem powietrza zerowego. Przedmiotem zamówienia jest dostawa analizatora do pomiarów formaldehydu wraz z generatorem powietrza zerowego. Dodatkowo zamówienie obejmuje: instalację urządzeń w wyznaczonym miejscu na terenie Polski, przeglądy wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych do analizatorów, prezentację działania, szkolenia w zakresie obsługi. Część 3 - Zakup analizatora do pomiarów metanu wraz z wytwornicą wodoru. Przedmiotem zamówienia jest dostawa analizatora do pomiarów metanu wraz z wytwornicą wodoru. Dodatkowo zamówienie obejmuje: instalację urządzeń w wyznaczonym miejscu na terenie Polski, przeglądy wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych do analizatorów, prezentację działania, szkolenia w zakresie obsługi.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.27.2026.KJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432100 Gasanalysegeräte
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Część 1 - Modernizacja analizatorów GC-FID do pomiaru związków lotnych C2-C6, C6-C12 oraz utlenionych związków lotnych OVOC.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa trzech pakietów modernizacyjnych do analizatorów GC-FID 6 do pomiaru związków lotnych C2-C6, C6-C12. Dodatkowo zamówienie obejmuje: instalację urządzeń w wyznaczonym miejscu na terenie Polski, przeglądy wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych do analizatorów, prezentację działania, szkolenia w zakresie obsługi.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.27.2026.KJ-część I
Haupteinstufung (cpv): 38344000 Ausrüstung für Verunreinigungsüberwachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
Los: LOT-0007
Titel: Zakup analizatora do pomiarów formaldehydu wraz z generatorem powietrza zerowego.
Beschreibung: Część 2 - Zakup analizatora do pomiarów formaldehydu wraz z generatorem powietrza zerowego. Przedmiotem zamówienia jest dostawa analizatora do pomiarów formaldehydu wraz z generatorem powietrza zerowego. Dodatkowo zamówienie obejmuje: instalację urządzeń w wyznaczonym miejscu na terenie Polski, przeglądy wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych do analizatorów, prezentację działania, szkolenia w zakresie obsługi.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.27.2026.KJ-część II
Los: LOT-0008
Titel: Część 3 Zakup analizatora do pomiarów metanu wraz z wytwornicą wodoru
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa analizatora do pomiarów metanu wraz z wytwornicą wodoru. Dodatkowo zamówienie obejmuje: instalację urządzeń w wyznaczonym miejscu na terenie Polski, przeglądy wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych do analizatorów, prezentację działania, szkolenia w zakresie obsługi
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.27.2026.KJ-część III