2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zabezpieczenia medycznego w ramach realizacji obowiązku wynikającego z § 39 ust. 3 i § 43a ust. 1 rozporządzenia Ministra Energii w sprawie ratownictwa górniczego z dnia 16 marca 2017 r. (t.j. Dz. U. 2022r. poz. 1418) dla OSRG w Bytomiu, OSRG w Jaworznie oraz zawodowych pogotowi specjalistycznych.
Beschreibung: Usługa zabezpieczenia medycznego w ramach realizacji obowiązku wynikającego z § 39 ust. 3 i § 43a ust. 1 rozporządzenia Ministra Energii w sprawie ratownictwa górniczego z dnia 16 marca 2017 r. (t.j. Dz. U. 2022r. poz. 1418) dla OSRG w Bytomiu, OSRG w Jaworznie oraz zawodowych pogotowi specjalistycznych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 5/2/26