2. Verfahren
Verfahren
Titel: Noord-Zuid Limburg: circulaire sloop van gebouwen
Beschreibung: Met het oog op de realisatie van Complex Project Noord-Zuid Limburg, beoogt De Werkvennootschap een opdracht te gunnen met betrekking tot de sloop van ongeveer 150 gebouwen (indicatief) in de gemeente Houthalen-Helchteren. Het project heeft als doelstelling om circulair te slopen en bepaalde materialen te gaan hergebruiken bij de realisatie van het Complex Project of elders of hoogwaardig te recycleren.
Interne Kennung: DWV-NZL-SLP-01
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DWV-NZL-SLP-01 - 1
Interne Kennung: 1
243197-2025 - Mededinging
België – Slopen en ontmantelen van gebouwen, en grondverzet – Noord-Zuid Limburg: circulaire sloop van gebouwen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: DWV-NZL-SLP-01
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45110000 Slopen en ontmantelen van gebouwen, en grondverzet
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DWV-NZL-SLP-01 - 1
Interne identificatiecode: 1