See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor dakrenovatie
Beschreibung: Raamovereenkomst voor dakrenovatie - Het voorwerp van de eerste opdracht is het bij-isoleren van platte daken tot aan de wettelijke norm en afwerken met een bitumenlaag, het verwijderen en terugplaatsen van technische installaties, het verhogen van dakopstanden en dakramen en het verwijderen en afvoeren van de grindlaag volgens bestek en plaatsbezoek.
Interne Kennung: 0251208/COMP/DAKWERKEN/RENO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 0251208/COMP/DAKWERKEN/RENO - 1
Beschreibung: Dakrenovatie
Interne Kennung: 1