24322-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen – Revitalizace ul. Dukelských hrdinů, Planá
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRevitalizace ul. Dukelských hrdinů, Planá
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci všech povrchů ul. Dukelských hrdinů vč. nezbytných návazností v křižovatkách a souvisejících úseků v ul. Plzeňská, Bezdružická, Tepelská, Slovanská, Havlíčkova, Hřbitovní. Dále se bude jednat o prostorové provozní přeuspořádání na povrchu vč. inženýrských sítí a jejich zařízení pod povrchem. Blíže je předmět veřejné zakázky specifikován v zadávací dokumentaci.
Interne KennungPlaná - opakované řízení
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
LosLOT-0001