2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vestavba odborných učeben a kabinetu do půdních prostor Základní školy Malá Skála
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy podkroví prostoru objektu Základní školy v obci Malá Skála v rámci projektu s názvem: „Vestavba odborných učeben a kabinetu do půdních prostor Základní školy Malá Skála“.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001