2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimní stadion v Uherském Hradišti – Interiérové vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodání interiérového vybavení novostavby Zimního stadionu v Uherském Hradišti. Část 1: Interiérové vybavení – atypická výroba Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka atypického interiérového vybavení novostavby Zimního stadionu v Uherském Hradišti. Součástí dodávky je dodání vybavení do místa plnění a jeho montáž, instalace a zprovoznění v místě plnění. Část 2: Interiérové vybavení – typové vybavení Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka typového interiérového vybavení novostavby Zimního stadionu v Uherském Hradišti. Součástí dodávky je dodání vybavení do místa plnění a jeho montáž, instalace a zprovoznění v místě plnění. Část 3: Elektro vybavení Předmětem části 3 veřejné zakázky je dodávka elektro vybavení novostavby Zimního stadionu v Uherském Hradišti. Součástí dodávky je dodání vybavení do místa plnění a jeho montáž, instalace a zprovoznění v místě plnění.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ, („veřejná zakázka“).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39713000 Elektrische Reinigungsgeräte für den Hausgebrauch; Bügeleisen, 39121200 Tische, 39122100 Vorratsschränke, 39130000 Büromöbel, 39151000 Diverse Möbel, 39151100 Regalanlagen, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39700000 Haushaltsgeräte, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 39711000 Elektrische Küchengeräte für den Hausgebrauch, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39715240 Elektrische Raumheizgeräte, 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln, 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte, 30142000 Abrechnungsmaschinen und Registrierkassen, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213000 Personalcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30232000 Peripheriegeräte, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zimní stadion v Uherském Hradišti – Interiérové vybavení - Část 1: Interiérové vybavení – atypická výroba
Beschreibung: Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka atypického interiérového vybavení novostavby Zimního stadionu v Uherském Hradišti. Součástí dodávky je dodání vybavení do místa plnění a jeho montáž, instalace a zprovoznění v místě plnění.
Interne Kennung: Zimní stadion v Uherském Hradišti – Interiérové vybavení - Část 1: Interiérové vybavení – atypická výroba
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39122100 Vorratsschränke, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39121200 Tische, 39130000 Büromöbel, 39151000 Diverse Möbel, 39151100 Regalanlagen, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39100000 Möbel
Los: LOT-0003
Titel: Zimní stadion v Uherském Hradišti – Interiérové vybavení - Část 3: Elektro vybavení
Beschreibung: Předmětem části 3 veřejné zakázky je dodávka elektro vybavení novostavby Zimního stadionu v Uherském Hradišti. Součástí dodávky je dodání vybavení do místa plnění a jeho montáž, instalace a zprovoznění v místě plnění.
Interne Kennung: Zimní stadion v Uherském Hradišti – Interiérové vybavení - Část 3: Elektro vybavení
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln, 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 39711000 Elektrische Küchengeräte für den Hausgebrauch, 39713000 Elektrische Reinigungsgeräte für den Hausgebrauch; Bügeleisen, 39715240 Elektrische Raumheizgeräte, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 30232000 Peripheriegeräte, 30142000 Abrechnungsmaschinen und Registrierkassen, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213000 Personalcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen
Los: LOT-0002
Titel: Zimní stadion v Uherském Hradišti – Interiérové vybavení - Část 2: Interiérové vybavení – typové vybavení
Beschreibung: Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka typového interiérového vybavení novostavby Zimního stadionu v Uherském Hradišti. Součástí dodávky je dodání vybavení do místa plnění a jeho montáž, instalace a zprovoznění v místě plnění.
Interne Kennung: Zimní stadion v Uherském Hradišti – Interiérové vybavení - Část 2: Interiérové vybavení – typové vybavení