See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na zajištění kreativních řešení a výroby informačních kampaní v oblasti EU fondů 2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb strategického a kreativního řešení kampaní Ministerstva pro místní rozvoj – Národního orgánu pro koordinaci (MMR-NOK), a to včetně výroby kampaní dle aktuálních potřeb Zadavatele. Jedná se o veřejnou zakázku rozdělenou na dvě části ve smyslu § 35 ZZVZ, které jsou označeny jako část A a část B. Dodavatel může podat nabídku na jednu nebo obě části veřejné zakázky. Pro každou z částí je Dodavatel oprávněn podat nejvýše jednu nabídku. Podrobnější popis předmětu veřejné zakázky v části A a v části B je obsažen v zadávací dokumentaci k této veřejné zakázce.
Interne Kennung: VZ/2020/028/487
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79320000 Meinungsumfragen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rámcová dohoda na zajištění kreativních řešení a výroby informačních kampaní v oblasti EU fondů 2 - část A
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky v části A je vypracování strategického a kreativního řešení konceptu kampaní MMR-NOK včetně kreativně-produkčního plnění především formátů pro TV a online a případně dalších ATL formátů, které umožňují návaznost a rozšíření konceptu do budoucna, a to pro následující 4 roky s vyhrazenou změnou závazku dle § 100 odst. 3 ZZVZ.
Interne Kennung: Část A
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění pro poskytnutí nových služeb vybraným dodavatelem, přičemž předpokládaná hodnota nových služeb nepřesáhne 30 % předpokládané hodnoty veřejné zakázky. Ačkoliv zadavatel zahrnul předpokládanou hodnotu vyhrazené změny závazku do celkové předpokládané hodnoty předmětu veřejné zakázky, nezahrne dodavatel nabídkovou cenu za tuto část plnění odpovídající vyhrazené změně závazku do své nabídkové ceny. Zadavatel je oprávněn ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou smlouvu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení), a to za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od smlouvy a ukončení smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude splňovat podmínky účasti v původním zadávacím řízení a bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí. c) V případě, že v rámci nově uzavřené smlouvy s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle tohoto čl. písm. a), je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle tohoto čl. písm. a) a písm. b).
Los: LOT-0002
Titel: Rámcová dohoda na zajištění kreativních řešení a výroby informačních kampaní v oblasti EU fondů 2 - část B
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky v části B je poskytování produkčních služeb spočívajících v přípravě, tvorbě scénáře, vlastního natáčení a post-produkci obsahu jednotlivých zadání vhodných pro online prostředí (nezahrnuje nákup médií), které budou vycházet z jednotlivých briefů zpracovaných Zadavatelem v souladu s cíli a uzpůsobené pro danou cílovou skupinu, a to pro následující 4 roky s vyhrazenou změnou závazku dle § 100 odst. 3 ZZVZ.
Interne Kennung: Část B