See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości w budynkach oraz na terenach przyległych do tych nieruchomości, administrowanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, znajdujących się w IV Rejonie – DOM Madalińskiego.
Beschreibung: Wykonywanie usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości w budynkach oraz na terenach przyległych do tych nieruchomości, administrowanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, znajdujących się w IV Rejonie – DOM Madalińskiego.
Interne Kennung: TZ.WRU.260.8.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: sprzątanie - DOM Madalińskiego
Beschreibung: wykonywanie usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości w budynkach oraz na terenach przyległych do tych nieruchomości, administrowanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, znajdujących się w IV Rejonie – DOM Madalińskiego
Interne Kennung: TZ.WRU.260.8.2025 DOM Madalińskiego
Menge: 1