2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody Kone, OTIS, Thyssen
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejné zakázky jsou dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody výrobců pohyblivých schodů Kone, OTIS a Thyssen z důvodu nutnosti oprav a údržby pohyblivých schodů v prostorech zadavatele, v rozsahu ceníků pro příslušné části Veřejné zakázky dále stanovené v zadávací dokumentaci, jež tvoří přílohu č. 2 Rámcové smlouvy pro příslušnou část Veřejné zakázky, a to za podmínek a ve lhůtách uvedených v závazných návrzích rámcových kupních smluv pro příslušné části Veřejné zakázky, které tvoří přílohu č. 1A, č. 1B a č. 1C zadávací dokumentace. Součástí dodávky je i dodání související dokumentace umožňující řádnou identifikaci jednotlivých položek zadavatelem.
Vorherige Bekanntmachung: 33688-2022
Interne Kennung: Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody Kone, OTIS, Thyssen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody OTIS
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejné zakázky jsou dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody výrobců pohyblivých schodů Kone, OTIS a Thyssen z důvodu nutnosti oprav a údržby pohyblivých schodů v prostorech zadavatele, v rozsahu ceníků pro příslušné části Veřejné zakázky dále stanovené v zadávací dokumentaci, jež tvoří přílohu č. 2 Rámcové smlouvy pro příslušnou část Veřejné zakázky, a to za podmínek a ve lhůtách uvedených v závazných návrzích rámcových kupních smluv pro část B Veřejné zakázky, které tvoří přílohu č. 1B zadávací dokumentace. Součástí dodávky je i dodání související dokumentace umožňující řádnou identifikaci jednotlivých položek zadavatelem.
Interne Kennung: Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody OTIS
Los: LOT-0003
Titel: Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody Thyssen
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejné zakázky jsou dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody výrobců pohyblivých schodů Kone, OTIS a Thyssen z důvodu nutnosti oprav a údržby pohyblivých schodů v prostorech zadavatele, v rozsahu ceníků pro příslušné části Veřejné zakázky dále stanovené v zadávací dokumentaci, jež tvoří přílohu č. 2 Rámcové smlouvy pro příslušnou část Veřejné zakázky, a to za podmínek a ve lhůtách uvedených v závazných návrzích rámcových kupních smluv pro část C Veřejné zakázky, které tvoří přílohu č. 1C zadávací dokumentace. Součástí dodávky je i dodání související dokumentace umožňující řádnou identifikaci jednotlivých položek zadavatelem.
Interne Kennung: Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody Thyssen