2. Verfahren
Verfahren
Titel: RZP-68/KJ/2025 - Dostawa sprzętu i wdrożenie Systemu do automatycznej digitalizacji dokumentacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i wdrożenie systemu do automatycznej digitalizacji dokumentacji. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje 2 pakiety: 2.1. Pakiet nr 1 – Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisów oraz czytników e-dowodów wraz z licencjami 2.2. Pakiet nr 2 – Instalacja i wdrożenie systemu automatycznej digitalizacji dokumentacji – sprzęt i oprogramowanie 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: 2.1. dla Pakietu nr 1 zawarty jest w Załączniku nr 1a do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia – Pakiet Nr 1” 2.2. dla Pakietu nr 2 zawarty jest w Załączniku nr 1b do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia – Pakiet Nr 1” 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a i 1b do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym również OPZ). Zamówienie jest finansowane w ramach projektu pn. „Rozwój usług cyfrowych, poprawa bezpieczeństwa danych i integracja systemów szpitalnych w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” KPO
Interne Kennung: RZP-68/KJ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216000 Magnetische oder optische Leser, 30216200 Magnetkartenleser, 30237200 Computerzubehör, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237400 Datenerfassungszubehör, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 80511000 Ausbildung des Personals, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 64216200 Elektronische Informationsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisów oraz czytników e-dowodów wraz z licencjami
Beschreibung: 1. Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów – zakup systemu cyfryzacji dokumentacji wymagającej podpisu pacjenta w placówce medycznej zintegrowanego z systemem HIS AMMS wraz z dostawą urządzeń do cyfryzacji podpisu i wyświetlania treści, szkoleniem dla personelu oraz usługą wsparcia. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: • dostawę i wdrożenie Systemu do automatycznej digitalizacji dokumentacji (dalej: System) System ma umożliwiać digitalizację pisma odręcznego, jak również zapewniać możliwość skanowania zewnętrznej dokumentacji medycznej z opcją opatrzenia jej podpisem cyfrowym. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym również OPZ). Zamówienie jest finansowane w ramach projektu pn. „Rozwój usług cyfrowych, poprawa bezpieczeństwa danych i integracja systemów szpitalnych w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” KPO
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216000 Magnetische oder optische Leser, 30216200 Magnetkartenleser, 30237200 Computerzubehör, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237400 Datenerfassungszubehör, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 80511000 Ausbildung des Personals
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Instalacja i wdrożenie systemu automatycznej digitalizacji dokumentacji – sprzęt i oprogramowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wdrożenie Systemu do automatycznej digitalizacji dokumentacji (dalej: System). System ma zapewniać możliwość skanowania zewnętrznej dokumentacji medycznej z opcją opatrzenia jej podpisem cyfrowym 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1b do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym również OPZ). Zamówienie jest finansowane w ramach projektu pn. „Rozwój usług cyfrowych, poprawa bezpieczeństwa danych i integracja systemów szpitalnych w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” KPO
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 64216200 Elektronische Informationsdienste, 80511000 Ausbildung des Personals