See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa opakowań z tworzyw sztucznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 252-16
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówieniu sektorowego na dostawę opakowań z tworzyw sztucznych prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2011 r. (Dz. U. poz. 2019 ze zm.).
Vorherige Bekanntmachung: 691753-2025
Interne Kennung: 702501121
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18930000 Säcke und Beutel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: umowa nr 702504218
Beschreibung: umowa z Wykonawcą: Firma Produkcyjno-Handlowa Inter-Duban Maciej Dubiel na dostawy opakowań z tworzyw sztucznych w zakresie zadania nr 6
Interne Kennung: umowa nr 702504218
Los: LOT-0002
Titel: umowa nr 702504219
Beschreibung: umowa z Wykonawcą: POMAR Bożena Bijak Sp. J. na dostawy opakowań z tworzyw sztucznych w zakresie zadań nr 1, 2, 3, 4, 5
Interne Kennung: umowa nr 702504219